Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace inSPORTline ResoBelt

Popis produktu

Vibromasážní pás ResoBelt je moderní masážní přístroj pro aktivní relaxaci těla, který efektivně pomáhá při odbourávání přebytečného tuku a svalové relaxaci. Vibromasážní pás inSPORTline ResoBelt povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo paží,nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů. Chcete zrelaxovat a uvolnit napjaté svaly po náročném pracovním dni a nemáte čas navštívit maséra? Nabízíme vám účinné a bezpečné řešení vašeho problému ve formě luxusního hypervibračního masážního přístroje inSPORTline ResoBelt. Stroj odbourává přebytečný tuk a podporuje látkovou výměnu. Masáže je vhodné doplnit méně kalorickou stravou a dostatečným přísunem tekutin. Masáže na vibromasážním stroji inSPORTline ResoBelt jsou bezpečné, efektivní a časově nenáročné a Vy se tak můžete cítit uvolněně i po náročném dni.  

Technický popis: kvalitní multifunkční vibromasážní stroj výkon motoru: 110W 4 stupňě nastavení vibrací 1 přednastavený program 3 druhů pásů 6 poloh nastavení výšky motoru frekvence vibrací: 12 Hz plastová podstava protiskluzové zakončení nohou

  • rozměry: délka 80 cm x šířka 48 cm x výška 116 cm
  • rozměr podstavy: 68 x 48 cm
  • hmotnost: 17 kg
  • nosnost: 100 kg

určené pro domácí použití 3 druhy pásů součástí balení 

Double Belt - dvojitý pás je vhodný pro uvolnění zad a hrudníku

Single Belt - pás vhodný pro masáž stehen, lýtek a hýždí

Anticellulitis Belt - pás proti celulitidě

Hlavní účinky:  aktivní relaxace těla odbourávání přebytečného tuku snižování svalového napětí povzbuzení krevního a lymfatického systému zpevňování svalstva paží, nohou, hýždí, břicha

Montáž stroje: k tomuto stroji je možné objednat odbornou montáž našimi servisními techniky. Objednání montáže lze snadno provést označením položky montáž v kartě příslušenství umístěné nad popisem produktu.

Doporučuje Petr Kopřiva ? InSPORTline Trenér

Reflexivní stahování svalstva na VibroGymu podporuje krevní oběh a funkčnost svalů. Cvičení je proto intenzivnější než u běžného posilování. Po dlouholetých zkušenostech v oblasti triatlonu doporučuji pravidelné a efektivní cvičení.

Vyzkoušejte 4 nové odborné e-tréninky !

Hubni na max!

Zpevni své tělo

Vytvaruj si figuru

Relaxuj a uvolni se

S osobním trenérem konzultujete Váš  trénink, máte vše pod kontrolou a díky komunikátoru jste v každodenním kontaktu.

Recenze inSPORTline ResoBelt (17)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce inSPORTline opravit
Výkon ? 110 W opravit
Hmotnost ? 17 kg opravit
Nosnost ? 100 kg opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.