Duvlan Belize

120 kg
22 kg

• kvalitní výrobek
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Je tichá, cvičíme na ní celá rodina, pěkně vás proklepe po fyzické zátěži.

• Super
    • Žádná

Uzasny vše co jsem očekávala zatím splňuje týdení cvičení a začíná to být znát všem co nechtějí běhat a mordovat se v posilovně tak vřele doporučuji

Výkon
500 W
Nosnost
120 kg
22 kg

Odbourejte stres, relaxujte a zároveň formuje svoji postavu prostřednictvím vibrační plošiny Belize. Jednotlivé svalové partie si procvičíte díky reflexivní stahování svalů prostřednictvím vibrací. Cvičení prostřednictvím vibrací je efektivní, působí uvolňujúco a zároveň je časově nenáročné. Plošinu lze ovládat stisknutím tlačítka "Ovládací panel" na zařízení nebo pomocí dálkového ovládání. Vibrační plošina je vhodná pro domácí použití.

Výhody:

• zlepšuje koordinaci
  • zlepšuje krevní oběh
  • bojuje proti celulitidě
  • pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy
  • masíruje, uvolňuje a prokrvuje Vaše chodidla, dlaně, záda či hýždě
  • napomáhá k rychlé regeneraci po fyzickém výkonu
  • používá se při léčbě revmatismu
  • vhodný k závěrečné fázi tréninku
  • bojuje proti depresi a onemocnění kostí a kloubů

Technický popis:

• výkon motoru: 500W
  • napětí: 220-240 V
  • frekvence vibrací: 50/60 Hz
  • 3 přednastavené programy
  • 1 manuální program
  • 3 druhy režimu:

- 1. pohyb kmitání   - 2. lineární pohyb   - 3. kombinovaný pohyb

• LED computer zobrazuje program, čas a rychlost
  • 2 ks odporových pásů s karabinami
  • 2 ks AAA baterií (nejsou součástí balení)
  • dálkové ovládání
  • napájecí kabel
  • návod k použití
  • rozměry: 80x45x15cm
  • nosnost: 120 kg
  • hmotnost: 22 kg

• kvalitní výrobek
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Je tichá, cvičíme na ní celá rodina, pěkně vás proklepe po fyzické zátěži.

• Super
    • Žádná

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• Mám zatím chvíli, ale jsem nadmíru spokojen. Splňuje to, co jsem očekával. Je tichý.
    • Nemám nic
  • , zakoupeno v Duvlan.cz

• Je to opravdu solidní , tichý a výkonný cvičební stroj - nejedná se o imitaci jako z TV-shopu
    • zvláda dobře vibrace i při maximálním váhovém zatížení - motor 500W je zde rozhodně poznat - není to 200W imitace
    • velká nášlapná plocha vibrační desky - možnost dobře a různě dávkovat cvičební zatížení
    • cvičení na tomto přístroji je skutečně radost a je fakt cítit - nepřehánět
    • povrch nášlapné desky mohl být vybaven pryžovým méně kluzným a pružnějším materiálem, nikoliv nepružným tvrdoplastem

• nezabere moc místa
    • silný motor
    • relativně tichý (při vyšším výkonu už jde slyšet, ale spíš po bytě, sousedi o ničem neví)
    • celkem těžký, při posouvání pozor na záda

Žádná třepající se destička, ale opravdu výkonný stroj. Při cvičení zapojím i svaly, o kterých jsem nevěděla (cviky najdete na youtubu). Opravdu to není jen o stání.
    Zlepšilo se mi držení těla, nebolí mě záda a ruce nohy mám pevnější.
    Začínejte pomalu a při nízkém výkonu, pokud nemáte fyzičku. Opravdu to není hračka z teleshopingu, poprvé jsem měla po 10 minutách nadšeného třepání problém se odbelhat a zvednout ruce.

dobrá ovladalenost