inSPORTline ResoBelt

100 kg
Přednastavené programy
17 kg

• UZ SOM HO POUZIVALA V MYNULOSTI

Ja mam taku pracu co nestiham cvicit tak kde dorazim tak sup na stroj a on mi nahraduje sport.

• dobrý ralax
    • hlučnost, trochu chatrný přístroj

Ráda bych, kdyby došlo k obměně tohoto přístroje, aby byl stabilnější, bylo-li by to ovšem možné,čili lepší konstrukce, aby se dal používat i ke komerčním účelům. Je podobný jako vibrační plošiny, které je možné používat i osobami s větší hmotností, ale přeci jen se jedná o jiný druh masáže, takže je škoda, že je konstrukčně dosti chatrný.

• , zakoupeno v Manvel.cz

Nosnost
100 kg
Přednastavené programy
17 kg

Vibromasážní pás ResoBelt je moderní masážní přístroj pro aktivní relaxaci těla, který efektivně pomáhá při odbourávání přebytečného tuku a svalové relaxaci. Vibromasážní pás inSPORTline ResoBelt povzbuzuje krevní a lymfatický systém, zpevňuje svalstvo paží,nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Jeho příznivé účinky jsou dlouhodobě prokázány řadou spokojených uživatelů. Chcete zrelaxovat a uvolnit napjaté svaly po náročném pracovním dni a nemáte čas navštívit maséra? Nabízíme vám účinné a bezpečné řešení vašeho problému ve formě luxusního hypervibračního masážního přístroje inSPORTline ResoBelt. Stroj odbourává přebytečný tuk a podporuje látkovou výměnu. Masáže je vhodné doplnit méně kalorickou stravou a dostatečným přísunem tekutin. Masáže na vibromasážním stroji inSPORTline ResoBelt jsou bezpečné, efektivní a časově nenáročné, a Vy se tak můžete cítit uvolněně i po náročném dni.

Technický popis:

• kvalitní multifunkční vibromasážní stroj
  • 6 poloh nastavení výšky motoru
  • 4 stupně nastavení vibrací
  • 1 přednastavený program
  • 3 druhů pásů
  • plastová podstava
  • možnost sklopení (například pro uložení pod postel)
  • protiskluzové zakončení nohou

Hlavní účinky:

• aktivní relaxace těla
  • odbourávání přebytečného tuku
  • snižování svalového napětí
  • povzbuzení krevního a lymfatického systému
  • zpevňování svalstva paží, nohou, hýždí, břicha

Soubory ke stažení:

• , zakoupeno v Manvel.cz

• splňuje to, co jsem očekávala
    • poměrně hlučný, nutno vypodložit šrouby aby stroj nerezonoval
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Při sledování televize se nechám 20 minut pěkně masírovat,upravila jsem si i jídelníček a po 14 dnech se cítím docela skvěle,dokonce i nějaké to kilečko mám dole.
    • Pro tento přístroj jsem se rozhodla z recenzí ostatních uživatelů a zatím jsem spokojená.
    • Při některé pozici - docela dost v něm píská,jako kdyby chtěl přístroj namazat rotující část.Nevím zda je to možné,pokud ano tak stejně nevím kde.

Jinak jsem zatím s tímto produktem spokojená.Pokud vydržím i s upravenou stravou a podaří se mi snížit váhu,tak budu naprosto spokojená.Dosud jsem nic podobného nebvyzkoušela až nyní,funguje přesně tak jak jsem očekávala.Je vhodný na promasírování celého těla při zatížení jarními pracemi,člověk se uvolní a druhý den se cítí opět v dobré kondici,
    DOPORUČUJI.

• nezabere moc místa
    • je vždy dostupný a nemusím nikam chodit( z důvodu prac.vytížení)
    • je dosti hlučný
    • k tomuto produktu by mohly být náhradní úchyty

ikdyž tento produkt nemám již dlouho,zatím jsem s tím spokojena ,ale čas ukáže a pak mohu opět hodnotit

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• - pěkně promasíruje celé tělo , nejsem závislá na čase,což je pro mne velkou výhodou,nemusím nikam docházet, tento druh masáže mi velice vyhovuje

-doporučuji všem co si chtějí promasírovat tělo v pohodlí domova a v kteroukoliv hodinu

• , zakoupeno v sport-live.cz

zatím spokojenost

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• skvělý produkt pro relaxaci člověka

jednoduché složení produktu, efket přinesl to, co jsem očekávala. Bohužel nestíhám aktivní fyzickou zátěž a mám díky zaměstnání i koníčku ztuhlé svalstvo - stroj si s tím dokáže hravě poradit

• , zakoupeno v centrumsportu.cz

• chybi JEDNODUCHY PAS (B) jak je to mozne ???

zatim e to dobri

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Na namožená záda dobrý.
    • Mohl by mít lepší nasážní pásy.

Původně jsem chtěla vibromasážní přístroj, ale bolí mi záda a nevím jestli by mi pomohl tak jsem volila zatím tento, jen by mohl být pevnější konstrukce.