inSPORTline VibroGym Alex

inSPORTline VibroGym Alex

29 790 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 40 859xShop roku '22 - VítězDalší informace

Typ
120 kg
Přednastavené programy
48 kg

• Zbozi stale nedodano…
    • Opravdu jsem mel za to, ze v pripade utraci v tomto obchode celkem velke sumy, bude e-shop jednat lepe… asi holt moc klienty neresi

• Krásný design
    • Stroj je lehký, přitom velmi pevný a bezpečný
    • Nízká hlučnost

Zatím jej používám krátkou dobu, tedy nemohu zodpovědně hodnotit, ale jsem velmi spokojená. Překvapil mě tichý chod stroje, a pohodlná manipulace díky dálkovému ovládání.

spokojenost

Nosnost
120 kg
Přednastavené programy
48 kg

Vibrační posilovací stroj inSPORTline Alex je ideálním pomocníkem pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů i relaxaci a odbourávání stresu. VibroGym inSPORTline Alex funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich účinnému posilování. Cvičení je časově nenáročné, přičemž stačí 5 min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují. Procvičovat lze celé tělo, přičemž jednotlivé cviky jsou detailně popsány v návodu. Paže a záda lze pak procvičovat pomocí dvou gumových lanek připevněných ke spodní části přístroje. Cvičení na vibračním posilovacím stroji inSPORTline Alex je efektivní, bezpečné a časově nenáročné. Stroj je vhodný pro každodenní klubové a domácí využití.

Hlavní přednosti:

moderní design
účinné 3D vibrace pro efektivní posilování svalů
pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy
při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků
speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje na vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech …
napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení
stroj Alex je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečné fáze tréninku běžců, inline bruslařů, cyklistů, lyžařů …
lze jej použít také jako pomoc při léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů (jen po konzultaci s lékařem)
zlepšuje krevní oběh
účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů
zlepšuje rovnováhu a koordinaci
účinný v boji s celulitidou
bojuje se stresem a depresí
zvyšuje tvorbu růstového hormonu

více než 50 variant nastavení intezity vibrací
amplituda: 0,5 – 2,0 mm
3 LED displeje
2 ovládací konzole
dálkový ovladač pro komfortní ovládání přímo ze cvičební polohy
18 přednastavených cvičebních programů
3 uživatelské programy
nastavení času: 0 – 10 minut
rychlé tlačítko pro přepínání frekvence: 25, 35 a 45 Hz
posilovací  lanka pro maximální variabilitu cviků
plynulý a tichý chod
systém vyrovnání nerovnosti podlahy
rozměry vibrační plochy: d72,5 x š48 cm
rozměry: d77 x š76 x v148 cm
maximální zatížení: 120 kg
hmotnost: 48 kg
kategorie HB (dle normy EN957) určen pro klubové a domácí využití

• Zbozi stale nedodano…

• Skvělý design,dobře se užívá,při posilování na něm jsou rychle viditelné výsledky,myslím,že výkon+cena naprosto v pořádku,určitě by nešla do levnějších variant,kde nemusí být tak dobrá stabilita,kterou oceníte zejména při dřepech apod.cvicích,zde máte jistotu,že na sebe stroj nepřeklopíte.V návodu se uvádí,že by stroj měl stát asi 1 m od zdi,kvuli vibracím,já však toto nedodržela a stojí mi hned u zdi pro nedostatek místa,mám jej skoro 2 roky a nemám žádný problém.
    • možná by neškodila o kapánek širší nášlapná plocha.Při cvicích na břicho,kdy na ní ležíte jste poměrně blízko k madlům,jelikož jsou dost dlouhá,což může překážet při zkracovačkách do boku,ale vyřešila jsem to dalším stupínkem který jsem si nechala vyrobit ve stejné výšce a při posilování břicha či zad,jsi stupínek ktomu dám a zvětším si takto plochu a cvičení je pohodlnější,vyděla jsem to takto na youtobu,kde je nespočet videí,jak posilovat na vibrogymu.

Určitě tento stroj doporučuji kvůli příznivé ceně kdy doma můžete mít stroj na hranici komerečního.

Dobrý výkon motoru,nízka hlučnost,doporučuji koupit kvalitní zátěžovou podložku ,pokud si nehcete zničit plovoučku,navíc snížite hlučnost při nastavení nejvyšších vibrací

• Krásný design

• Vzhled
    • Výborná stabilita
    • Množství programů
    • Možnost vytvoření vlastního programu
    • Nenáročný na údržbu(jen utírat prach a někdy i vlastní pot)

Jelikož jsem dosáhl důchodového věku a mám po operaci obou ramen,nemohu už tolik posilovat s činkami,tak jsem hledal jiné alternativy cvičení.A našel jsem,a vybral jsem.Tento vibr.stroj ,,Alex"! Je to nový člen rodiny.Cvičení na něm mi přináší skvělou kodici(zatím,snad mně to brzy neklepne).Nemusím trávit hodiny v posilovně.Stačí 20 min. a procvičím celé tělo.Docela ustaly i různé bolesti,které v tomto věku člověka doprovází(bolesti kloubů,v kříži,hlavy...dál už raději nepokračuji,stejně by se to sem nevešlo).Nyní se můžu opět plně věnovat svým dalším koníčkům(cyklistika,turistika).I moje ochablé svalstvo se značně zpevnilo.Xena i Herkules by zírali.Jsem rád,že jsem zakoupil vib.stroj v této cenové relaci.Je ho váha 75kg,zajišťuje vynikajíci stabilitu při cvičení,je celkem tichý,můžou na něm cvičit i další členové rodiny a to i několikrát denně,aniž bych se musel obávat,že se stroj rosype(jako se stává u levnějších výrobku),Závěr:po roce užívání ho mohu vřele doporučit.Dřív jsem se klepal já,nyní se mnou klepe ,,ALEX"

• tento přístroj je nejlepší, zkusila jsem už rotopedy a eliptické trenažery,vše mě přestalo po krátké chvíli bavit, ale až tento přístroj mi vyhovuje, bezvadně protáhne svaly, nezatěžuje klouby, cvičení je zábava a ne už nepříjemnou povinností. Navíc mi pomohl ke skvělé postavě a to jiné před ním nedokázaly. Cvičení si na něm užijí i děti. Je ideální pro ženy, které chtějí nenásilně a s úsměvem dosáhnout krásné postavy a navíc skvěle tvarovaného těla. Vřele doporučuji!
    • Navíc máte servis, dopravu, montáž zdarma a záruku 5 let.
    • Veronika Velíková

Doporučuji ženám, které marně hledají způsob nebo tip cvičení k dosáhnutí ideální a krásné postavy! a nebo všem lidičkám, kteří se chtějí u cvičení pobavit.