Master G4

150 kg
Přednastavené programy
46 kg

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Robustní, silný, bezpečný především pro starší občany.
    • Trochu velký.

Kvalita provedení odpovídá ceně. Když několik let vydrží, tak je to dobrá investice.

• Pro domácí cvičení super

150 kg
Přednastavené programy
46 kg

Vibrační posilovací stroj MASTER G4

Vibrační posilovací stroj MASTER - G4 funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů. Stačí 5 min denně a výsledky se okamžitě dostaví. Procvičovat lze celé tělo.

Pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy. Při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků. Speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje akupresurní body na Vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech...

Napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení. Vibrační posilovací stroj MASTER - G4 je obzvláště vhodný jako počáteční nebo závěrečná fáze tréninku běžců, inline bruslařů, cyklistů, lyžařů.

Výhody:
- lze jej použít také jako pomoc při léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů (jen po konzultaci s lékařem)
- zlepšuje krevní oběh
- účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů
- zlepšuje rovnováhu a koordinaci
- je účinný v boji s celulitidou
- masáž uvolňuje a tak bojuje se stresem a depresí
- zvyšuje tvorbu růstového hormonu

Technický popis:
- povrch tvořen masážní protiskluzovou podložkou
- 50 stupňů rychlosti
- princip vibrací vertikální pohyb desky - houpačka
- amplituda 10 mm
- rozsah frekvence 0 - 18 rmp/s
- LED computer zobrazuje nastavené hodnoty
- 5 přednastavených programů a manuální režim
- měření tělesného tuku
- popruhy pro úchopy rukou pro ještě efektivnější výsledky

Technické parametry:
- masážní plocha: 53 x 38 cm
- rozměry po sestavení: 74 x 70 x 122 cm
- výkon: 1,5HP - 550 W
- napájení: 230 V - 50Hz
- hmotnost: 46 kg
- nosnost: 150 kg
- odborný servis po celé ČR

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Robustní, silný, bezpečný především pro starší občany.
    • Trochu velký.

• Pro domácí cvičení super

Doporučuji, vážně super!!!!

• , zakoupeno v MALL.CZ

s produktem jsem spokojen

splnil očekávání

• , zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

• Mám stroj doma, kdykoli k dispozici. Cvičím každé ráno, což by s dojížděním kamkoli za tímto strojem nešlo.Cenově výhodné oproti cestám a vstupům do posilovny. Takže investice se mi velmi brzy vrátí. Využití stroje i ostatními členy rodiny.Tichý chod.

Doporučuji. Cenově i technicky ve srovnání s ostatními = nejlepší. Vstřícný přístup k zákazníkovi. Nemám co vytknout.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Kvalitní zboží.
    • Trochu vratké opěrky pro ruce.

Jednoznačně doporučuji

• , zakoupeno v TIPNET.CZ

• Přístroj je dostatečně velký a nosnost má do 150Kg.
    • Pozitivní účinek má už za velice krátkou dobu.
    • Je i pro starší lidi.

Přístroj mám asi měsíc,zhubnul jsem 2kg,hodně ustoupily bolesti zad a mnohem lehčeji se zvedám ze sedu.Zřejmě zesílily břišní a bederní svaly a to na něm jen stojím nebo sedím.Je mi 55let a nejsem žádný atlet.Tohle opravdu cvičí za mně!

• , zakoupeno v TIPNET.CZ

Super stroj pro domácí

• , zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• velmi tichý, což mě opravdu překvapilo
    • příjemné na "rozehřátí" celého těla
    • už po pár dnech cítím pevnější postavu
    • poměrně rychle dodání
    • velice jednoduché na smontování
    • podrobný návod
    • v návodu jsou i cviky
    • příjde mi, že stroj vibruje na levé straně víc než na pravé

Produkt bych určitě doporučila, nicméně, nestačí na tom jen stát a určitě bych to nebrala jako stroj, který za mě zhubne. Mám to jako doplněk po nebo před cvičením, myslím, že svůj účel plní dobře.